Umělecká škola
Omluvenka Přijímačky a předzápisy Hudební nauka Rozvrh hodin 2021/2022
Kontakty

Kontakty školy

Zavolejte nám nebo napište

Vedení školy

Adamova

Jitka Adamová

zástupce ředitele

jitkaadamova@seznam.cz

602 235 151

Dreser

Petr Drešer

ředitel školy

dreser.zusvoborskeho@seznam.cz

774 234 729

Svabenicka

Naděžda Švabenická

ekonomka

svabenickan@gmail.com

604 860 187

ing. Tomáš Tikal

správce ICT

tikal@3t.cz

604 206 286

Hudební obor

Přípravná hudební výchova

Andrea Klepišová DiS.

vedoucí pěveckého oddělení

aklepisova@gmail.com

728 609 325

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

e.spackova@modrenec.cz

602 130 682

Img 2237

Mgr. Hana Tomsová DiS.

vedoucí PHV (PPHV)

hana.tomsova@gmail.com

731 177 261

Edita Valentová DiS.

valentova.edita@seznam.cz

604 159 404

Hudební nauka

Jansky

Tomáš Janský

tomasjansky@centrum.cz

737 965 622

Klikova

Běla Kliková

vedoucí hudebních nauk

belaklikova@volny.cz

603 301 308

Edita Valentová DiS.

valentova.edita@seznam.cz

604 159 404

Klavírní oddělení

MgA. Anton Aslamas

korepetitor

antonaslamas@centrum.cz

776 844 797

Bartakova

Mgr. Šárka Bartáková

vedoucí klavírního oddělení

barts@centrum.cz

604 293 799

Brzoticka

Kateřina Brzotická

k.brzoticka@centrum.cz

724 229 838

Cermakova

Markéta Čermáková

marka.cermakova@centrum.cz

732 465 735

MgA. Filip Hořínek

HorinekFilip@seznam.cz

723 827 841

Houska

MgA. Jiří Houska

jirihouska@centrum.cz

608 515 623

Hrachovcova

Mgr. Olga Hrachovcová

olihrabenka@seznam.cz

607 945 348

Huckova

Mgr. Sylvie Hucková

sylviehuckova@seznam.cz

604 465 684

Jambor

Mgr. Vratislav Jambor

j.vratislav@seznam.cz

605 908 208

Stepasjukova

MgA. Kristina Marková Stepasjuková

k.stepasjukova@seznam.cz

777 577 491

Melmukova

Helena Melmuková

radomir.melmuka@seznam.cz

776 296 439

Necasova

MgA. Jindra Nečasová Ph.D.

j.n.nardelli@email.cz

604 938 624

Tesar

Ing. Michal Tesař

tesarmusic@seznam.cz

728 914 719

Img 2237

Mgr. Hana Tomsová DiS.

vedoucí PHV (PPHV)

hana.tomsova@gmail.com

731 177 261

MgA. Barbora Veselá

bvklecany@seznam.cz

721 092 385

 dsc0418

Linda Winterová

lwinterova@seznam.cz

607 756 314

Ziklova

Gabriela Ziklová DiS.

ziklova@volny.cz

777 035 486

Klávesové oddělení

Dreser

Petr Drešer

dreser@email.cz

774 234 729

Gortler

Mgr. Tomáš Görtler dipl.um.

vedoucí klávesového oddělení

t.gortler@gmail.com

776 865 913

Mgr. art. Irena Holomková

irena.holomkova@seznam.cz

777 668 086

Richard Volf DiS.

volf-106@email.cz

774 883 080

Zaverkova

Bc. Jarmila Závěrková DiS.

j.zaverkova@email.cz

608 873 235

Smyčcové oddělení

Adamsky

Vladimír Adamský

vedoucí smyčcového oddělení

adamsky.vladimir@gmail.com

602 263 106

21 mga. zuzana adorj%c3%a1n

MgA. Zuzana Adorján

zuzana.adorjan@gmail.com

731 931 263

Mgr. Hana Jarošová Kubisová

hana.kubisova@seznam.cz

777 882 557

Štěpán Pražák DiS.

prazakstepan@seznam.cz

777 631 240

Stippl

Jan Stippl

jan.stippl@seznam.cz

777 073 440

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

e.spackova@modrenec.cz

602 130 682

Mgr. Petr Verner

petr.viola@seznam.cz

603 551 286

Vybiralova

Markéta Vybíralová

vybiralova2@gmail.com

775 161 708

Dechové oddělení

Adamova

Bc. Jitka Adamová

jitkaadamova@seznam.cz

602 235 151

Arner

Mgr. Milan Arner

milan.arner@gmail.com

603 161 800

Hubner

Marek Huber

vedoucí dechového oddělení

marek.huber@centrum.cz

603 746 273

Jansky

Tomáš Janský

tomasjansky@centrum.cz

737 965 622

Jurnicek

Lubomír Jurníček

lubomirjurnicek@seznam.cz

603 415 676

Klar

Jakub Klár

kubaklar@tiscali.cz

776 176 696

Polasek

Mgr. Pavel Polášek

papolasek@seznam.cz

602 441 064

Radova

MgA. Tereza Radová

t.radova@seznam.cz

725 394 669

Saska

Pavel Saska dipl.um.

saskapavel@seznam.cz

732 169 011

Sykora

Mgr. Václav Sýkora

v.m.sykora@volny.cz

604 422 051

Zamecnik

Ladislav Zámečník

lzamek@centrum.cz

603 255 454

Zamecnikova

Gabriela Zámečníková

gabi.vacha@seznam.cz

608 731 331

Zelbova

Iveta Zelbová

iveta.zelbova@icloud.com

736 743 072

Kytarové oddělení

Arnerova

Petra Arnerová dipl.um.

petra.arnerova@gmail.com

732 518 386

Houdl

Jaroslav Houdl

jaroslav.houdl@seznam.cz

607 905 312

Hromek

Michal Hromek

michal@hromek.net

605 953 634

Kodes

Viktor Kodeš

kodeskodes@seznam.cz

723 634 411

Bc. Zdeňka Průšová

zdenkapr@centrum.cz

604 119 212

Tamaki

Mgr. Šimon Tamaki

simon.tamaki@gmail.com

721 837 022

Bc. Karolína Žáková DiS.

zakova.kar@gmail.com

777 317 470

Zelinsky

Vojtěch Želinský

vedoucí kytarového oddělení

vojtech.zelinsky@seznam.cz

777 305 575

Pěvecké oddělení

Hybesova

Ivana Hybešová

ihybesova@seznam.cz

604 741 940

Andrea Klepišová DiS.

vedoucí pěveckého oddělení

aklepisova@gmail.com

728 609 325

Polasek

Mgr. Pavel Polášek

papolasek@seznam.cz

602 441 064

Liana Somičová dipl. um.

l.somicova@volny.cz

777 551 809

Bicí nástroje

Ditrichova

Milada Ditrichová

milada.drums@seznam.cz

724 251 609

EZHZT

BcA. Iva Podzimková

iva.podzimkova@zusvoborskeho.cz

606 814 046

Výtvarný obor

Mgr. Alena Brožová

alenabroz@volny.cz

777 186 075

MgA. Alena Milevová

alena.mileva@gmail.com

776 593 561

Skotakova

Blažena Skotáková

vedoucí výtvarného oboru

skotakova.blazena@seznam.cz

604 208 108

Literárně dramatický obor

Mgr. Tereza Koťátková

tereza.kotatkova@zusvoborskeho.cz

775 152 147

Taneční obor

Buresova

MgA. Tereza Burešová

vedoucí tanečního oddělení

tanecnivoborskeho@seznam.cz

602 323 367

Kde všude nás najdete

Adresy a kontakty na naše pobočky

Základní umělecká škola Adolfa Voborského

Botevova

Botevova 3114/14, 143 00
Praha 4 Modřany

241 760 413

Pobočka Filosofská

Filosofska

Filosofská 882/1, 147 00
Praha 4 Braník

244 460 886

Pobočka Školní

Skolni

Školní 24/4, 147 00
Praha 4 Braník

244 402 915