Umělecká škola
Omluvenka Hudební nauka Rozvrh hodin
PPHV
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
PPHV Botevova
6 / 12
Úterý
Středa
PPHV Filosofská
12 / 12
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
PHV
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
PHV
9 / 13
PHV
11 / 13
Úterý
PHV
13 / 13
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
Středa
PHV
11 / 12
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
PHV
10 / 12
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Hudební nauka
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
Středa
1.G
15 / 15
2.F
14 / 15
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
2.E
12 / 18
3.F
11 / 18
1.E
18 / 18
5.D
13 / 18
6.C
7 / 18
Středa
1.F
14 / 18
3.G
17 / 18
4.E
14 / 18
konzultace
59 / 100
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Improvizační dílna
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Skupina 1 (6. ročníky)
11 / 15
Pátek
Skupina 2 (6. ročníky)
6 / 15
Sobota
Neděle
Ostatní předměty hudebního oboru
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
Z.U.B.B.
0 / 25
Středa
P.U.B.B. (přípravný big band)
0 / 20
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Školní 24/4, Braník
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Malý sbor
0 / 15
Velký sbor
0 / 20
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Botevova 3114, Modřany
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Lidový soubor Modřenec
0 / 25
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Filosofská 882/1
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
Středa
Smyčcový soubor - skupina 1
0 / 25
Smyčcový soubor - skupina 2
0 / 25
Orchestr
0 / 30
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Botevova 3114, Modřany
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Interpretační seminář (ročníky 1/2, 2/2)
0 / 20
Interpretační seminář (ročníky 3/2, 4/2)
0 / 20
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Botevova 3114, Modřany
Kontakty

Kontakty školy

Zavolejte nám nebo napište

Vedení školy

Adamova

Jitka Adamová

zástupce ředitele

jitkaadamova@seznam.cz

241 772 475

Dreser

Petr Drešer

ředitel školy

dreser.zusvoborskeho@seznam.cz

244 400 961

Svabenicka

Naděžda Švabenická

ekonomka

svabenickan@gmail.com

604 860 187

Hudební obor

Přípravná hudební výchova

Adamsky

Vladimír Adamský

vedoucí smyčcového oddělení

adamsky.vladimir@gmail.com

602 263 106

Jansky

Tomáš Janský

tomasjansky@centrum.cz

737 965 622

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

e.spackova@modrenec.cz

602 130 682

Tomsova

Mgr. Hana Tomsová DiS.

vedoucí PHV (PPHV)

hana.tomsova@gmail.com

731 177 261

Hudební nauka

Adamsky

Vladimír Adamský

vedoucí smyčcového oddělení

adamsky.vladimir@gmail.com

602 263 106

Jansky

Tomáš Janský

tomasjansky@centrum.cz

737 965 622

Klikova

Běla Kliková

vedoucí hudebních nauk

belaklikova@volny.cz

603 301 308

Saska

Pavel Saska dipl.um.

saskapavel@seznam.cz

732 169 011

Klavírní oddělení

Bartakova

Mgr. Šárka Bartáková

vedoucí klavírního oddělení

barts@centrum.cz

604 293 799

Brzoticka

Kateřina Brzotická

k.brzoticka@centrum.cz

724 229 838

Cermakova

Markéta Čermáková

marka.cermakova@centrum.cz

732 465 735

Houska

MgA. Jiří Houska

jirihouska@centrum.cz

608 515 623

Hrachovcova

Mgr. Olga Hrachovcová

olihrabenka@seznam.cz

607 945 348

Huckova

Mgr. Sylvie Hucková

sylviehuckova@seznam.cz

604 465 684

Jambor

Mgr. Vratislav Jambor

j.vratislav@seznam.cz

605 908 208

Krupkova

Marie Krupková DiS.

marybird@seznam.cz

774 491 496

Stepasjukova

MgA. Kristina Marková Stepasjuková

k.stepasjukova@seznam.cz

608 635 824

Melmukova

Helena Melmuková

radomir.melmuka@seznam.cz

776 296 439

Necasova

MgA. Jindra Nečasová

j.n.nardelli@email.cz

604 938 624

Tesar

Ing. Michal Tesař

tesarmusic@seznam.cz

728 914 719

Tomsova

Mgr. Hana Tomsová DiS.

vedoucí PHV (PPHV)

hana.tomsova@gmail.com

731 177 261

 dsc0418

Linda Winterová

lwinterova@seznam.cz

607 756 314

Ziklova

Gabriela Ziklová DiS.

ziklova@volny.cz

777 035 486

Klávesové oddělení

Dreser

Petr Drešer

dreser@email.cz

774 234 729

Gortler

Mgr. Tomáš Görtler dipl.um.

vedoucí klávesového oddělení

t.gortler@gmail.com

776 865 913

MgA. Kateřina Paclíková

harmonikatka@gmail.com

731 275 269

Zaverkova

Bc. Jarmila Závěrková DiS.

j.zaverkova@email.cz

608 873 235

Smyčcové oddělení

Adamsky

Vladimír Adamský

vedoucí smyčcového oddělení

adamsky.vladimir@gmail.com

602 263 106

21 mga. zuzana adorj%c3%a1n

MgA. Zuzana Adorján

zuzana.adorjan@gmail.com

731 931 263

Mgr. Hana Jarošová Kubisová

hana.kubisova@seznam.cz

777 882 557

Štěpán Pražák DiS.

prazak.s@email.cz

777 631 240

Stippl

Jan Stippl

jan.stippl@seznam.cz

777 073 440

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

e.spackova@modrenec.cz

602 130 682

Mgr. Petr Verner

petr.viola@seznam.cz

603 551 286

Vybiralova

Markéta Vybíralová

vybiralova.marketa@seznam.cz

775 161 708

Dechové oddělení

Adamova

Jitka Adamová

jitkaadamova@seznam.cz

602 235 151

Arner

Mgr. Milan Arner

m.arner@centrum.cz

603 161 800

Hubner

Marek Huber

vedoucí dechového oddělení

marek.huber@centrum.cz

603 746 273

Jansky

Tomáš Janský

tomasjansky@centrum.cz

737 965 622

Jurnicek

Lubomír Jurníček

lubomirjurnicek@seznam.cz

603 415 676

Klar

Jakub Klár

kubaklar@tiscali.cz

776 176 696

Polasek

Mgr. Pavel Polášek

papolasek@seznam.cz

602 441 064

Radova

MgA. Tereza Radová

t.radova@seznam.cz

725 394 669

Saska

Pavel Saska dipl.um.

saskapavel@seznam.cz

732 169 011

Sykora

Mgr. Václav Sýkora

v.m.sykora@volny.cz

604 422 051

Zamecnik

Ladislav Zámečník

lzamek@centrum.cz

603 255 454

Zamecnikova

Gabriela Zámečníková

gabi.vacha@seznam.cz

608 731 331

Zelbova

Iveta Zelbová

iveta.zelbova@icloud.com

736 743 072

Kytarové oddělení

Arnerova

Petra Arnerová dipl.um.

m.arner@centrum.cz

732 518 386

Bc. Karolína Bednaříková DiS.

bednarikova.karolina@gmail.com

777 317 470

Houdl

Jaroslav Houdl

jaroslav.houdl@seznam.cz

607 905 312

Hromek

Michal Hromek

michal@hromek.net

605 953 634

Kodes

Viktor Kodeš

kodeskodes@seznam.cz

723 634 411

Tamaki

Mgr. Šimon Tamaki

simon.tamaki@gmail.com

721 837 022

Zelinsky

Vojtěch Želinský

vedoucí kytarového oddělení

vojtech.zelinsky@seznam.cz

777 305 575

Pěvecké oddělení

Hybesova

Ivana Hybešová

ihybesova@seznam.cz

604 741 940

Andrea Klepišová DiS.

aklepisova@gmail.com

728 609 325

Milotova

MgA. Eliška Milotová

vedoucí pěveckého oddělení

eliska.milot@seznam.cz

724 845 824

Polasek

Mgr. Pavel Polášek

papolasek@seznam.cz

602 441 064

Bicí nástroje

Ditrichova

Milada Ditrichová

milada.drums@seznam.cz

724 251 609

EZHZT

Ditrich

Michal Ditrich

studiobubny@hypnotix.cz

602 294 310

Výtvarný obor

Dohnalova

Mgr. Kristýna Dohnalová

vedoucí výtvarného oddělení

kdohnalova@volny.cz

603 306 651

MgA. Alena Milevová

alena.mileva@gmail.com

776 593 561

Skotakova

Blažena Skotáková

skotakova.blazena@seznam.cz

604 208 108

Literárně dramatický obor

Roman Hájek

hajek4@gmail.com

739 592 090

Taneční obor

Buresova

MgA. Tereza Burešová

vedoucí tanečního oddělení

tanecnivoborskeho@seznam.cz

602 323 367

BcA. Anna Rauschová

anca.rauschova@gmail.com

732 234 119

Kde všude nás najdete

Adresy a kontakty na naše pobočky

Základní umělecká škola Adolfa Voborského

Botevova

Botevova 3114/14, 143 00
Praha 4 Modřany

241 760 413

Pobočka Filosofská

Filosofska

Filosofská 882/1, 147 00
Praha 4 Braník

244 460 886

Pobočka Školní

Skolni

Školní 24/4, 147 00
Praha 4 Braník

244 402 915

Detašované pracoviště na ZŠ U Krčského lesa

Zs u krcskeho lesa

Jánošíkova 1320/2, 142 00
Praha 4 Krč